Australië
robin Hansen trioliet
Robin Hansen

 

Export Manager Australië en Nieuw-Zeeland
Robin Hansen
T: +31 (0)6 53 54 58 25
r.hansen@trioliet.com

Australië

MUDDY RIVER AGRICULTURAL PTY. LTD.

Southern NSW & Victoria and Tasmania
Jason Lummis
0459 575 566
Email:jlummis@muddyriver.com.au

South Australia
Terry Durance
Mobile:  +61 417 820 897
Email: tdurance@muddyriver.com.au

Western Australia
Roy Thurston
Mobile: +61 404 966 867
Email:  rthurston@muddyriver.com.au

Queensland and Northern New South Wales
Steve Robertson
Mobile:  +61 408 609 444
Email:srobertson@muddyriver.com.au

Head Office
Peter Jack
Email:  pjack@muddyriver.com.au
Phone: 00111 604 940 9125
Fax:  00111 604 940 9138
Website:  www.muddyriver.com.au

 

Blair McAlwee

Nieuw Zeeland

Landpower new zealand Ltd.
45 Ron Guthrey Road,
Harewood Christchurch 8053
T: 0064 3 357 6000
F: 0064 3 357 6001
www.landpower.co.nz

Export Manager Trioliet: Robin Hansen
E-mail: r.hansen@trioliet.com