Voor elke situatie

een oplossing

Service

Paul Velthuis
Edwin Lentfert
Theo Velthuis
Tom Bevers
Mathijs Ligtenbarg
Emiel Horsthuis

 

 

Paul Velthuis (technical trainer/service manager)
Tel. 0541 57 21 54
E-mail: p.velthuis@trioliet.com

 

 

 

 

Edwin Lentfert (service coördinator)
Tel. 0541 57 21 13
E-mail: e.lentfert@trioliet.com 

 

 

 

Theo Velthuis (service coördinator)
Tel. 0541 57 21 11

E-mail: t.velthuis@trioliet.com



 

 

 

 

Tom Bevers (service)
Tel. 0541 57 21 52

E-mail: t.bevers@trioliet.com

 

 

 

 

Mathijs Ligtenbarg (service)

Tel. 0541 57 21 82

E-mail: m.ligtenbarg@trioliet.com

 

 

 

 

Emiel Horsthuis (garantie)

Tel. 0541 57 21 10

E-mail: e.horsthuis@trioliet.com

 

 


Service:
Kantoortijden ma. t/m vrij. van 7.30 - 16:30 uur Tel. 0541 57 21 52
Service hotline:
Maandag t/m vrijdag van 16.30 - 22.00 uur
Zaterdag en zondag van 07.30 - 22.00 uur
Tel. 0541 57 21 12

Klik hier voor de Garantie Portal

 

 

Roy Oude Nijhuis
Peter Veldhuis
Thomas Oosterhof
Jan Rosink

Afdeling Onderdelen

Tel. 0541 57 21 36
Fax 0541 57 21 40
spareparts@trioliet.com

Parts (onderdelen) :
Kantoortijden ma. t/m vr. van 8.15 – 17.00 Tel. 0541 57 21 36
Parts (onderdelen) hotline :
Maandag t/m vrijdag van 17.00 – 20.00 uur
Zaterdag en zondag van 07.30 – 20.00 uur
Tel. 06 51 71 20 55 of 0541 57 21 12 

Klik hier voor onderdelenlijsten en handleidingen